Movies
Ratings
50
Phone BoothRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0