Movies
Ratings
129
In TimeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0