Movies
Ratings
110
Your Name.Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
SkylineRated ★ 1.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
UltravioletRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 3.5- Shot gunRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5