Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5