Movies
Ratings
448
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 2.5