Titles you rated
DriveRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5