Movies
Ratings
23
BombshellRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
PatientsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5