Titles you rated
SpawnRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0