Titles you rated
The CaveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5