Titles you rated
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5