Movies
Ratings
164
FrozenRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5