Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0