Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
DenialRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 0.5
MementoRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 1.5