Movies
Ratings
80
Smokin' AcesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0