Movies
Ratings
314
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OldRated ★ 2.0
Good TimeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0