Movies
Ratings
410
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.5
BatmanRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0