Movies
Ratings
78
Notting HillRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5