Movies
Ratings
39
Seven DaysRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0