Movies
Ratings
164
American SniperRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0