Movies
Ratings
560
The MatchRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.5
A SeparationRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5