Movies
Ratings
53
Happy EndRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 0.5
GravityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0