Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0