Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0