Titles you rated
The King of JokguRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Mary PoppinsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0