Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0