Movies
Ratings
150
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.5
OseamRated ★ 3.5