Movies
Ratings
387
Inside MenRated ★ 4.5
Wild TalesRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
uwantme2killhim?Rated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5