Movies
Ratings
350
Our TimesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.5
Wonder BoysRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5