Movies
Ratings
107
FailanRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5