Movies
Ratings
38
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
DopeRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0