Movies
Ratings
71
3 IdiotsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0