Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0