Movies
Ratings
163
Source CodeRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0