Movies
Ratings
37
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0