Movies
Ratings
35
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0