Movies
Ratings
484
I, RobotRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.0