Titles you rated
5 Flights UpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
PiperRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.5- Black GospelRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 4.5