Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0