Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
QuickRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0