Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Dangerous MindsRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 2.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5