Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 1.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.0
Me, Myself and MumRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0
Hello?! OrchestraRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0