Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0