Movies
Ratings
48
Back to 1942Rated ★ 4.0
DarwinRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 3.0
AliensRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0