Movies
Ratings
101
RED 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5