Movies
Ratings
581
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5