Titles you rated
HerRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0