Titles you rated
August RushRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5