Movies
Ratings
112
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
DelicatessenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 5.0
Alpha DogRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
Tale of TalesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 5.0