Movies
Ratings
308
Pacific RimRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0