Titles you rated
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5- The CureRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0